Damska i męska peruka z włosów naturalnych.

Peruki szyte na miarę w Krakowie.

Peruka z włosów naturalnych, która została stworzona przez Zakład Usług Perukarskich taki, jak nasz w Krakowie to niezwykłe dzieło sztuki, które ja, jako perukarz każdego dnia kreuję idealnie do kształtu Twojej głowy i według Twoich wytycznych. Praca została zakończona, Ty odbierasz swoją naturalną perukę, już nie możesz się doczekać, kiedy zaczniesz ją układać, modelować, farbować i robić z nią cuda. Tylko czy te wszystkie zabiegi nie wpłyną na trwałość peruki naturalnej?

Może warto zastanowić się nad kilkoma perukami z włosów naturalnych lub syntetycznych?

Trwałość peruki z włosów naturalnych nie ma sobie równych, a jak powstaje peruka, opisywaliśmy tutaj. Jednakże jeśli chcesz często zmieniać swoją fryzurę, może warto zastanowić się nad stworzeniem kilku peruk, które będziesz mogła zakładać na różne okazje? 

Peruka z włosów syntetycznych nadaje się do układania, ale nie do farbowania, ponieważ włókna, z których jest wykonana, nie przyjmują barwnika. Jedynym rozwiązaniem jest zakup już gotowej peruki, w wybranym kolorze, określonej długości i konkretnym fasonie.
Tylko ile potrzebujesz takich peruk, aby Twój image nie był monotonny? 
Wiadomą kwestią jest, że nie chcesz przez najbliższe kilka lat nosić włosy tej samej długości i w tym samym kolorze.

Damska i męska peruka z włosów naturalnych do zadań specjalnych.

Perukę z włosów naturalnych, która powstaje w naszym Zakładzie, w Krakowie możesz dowolnie stylizować, farbować, a także obcinać. Nie zmienia to jednak faktu, że częste zabiegi chemiczne oraz działanie ciepła wpływają na trwałość damskiej, czy męskiej peruki. To tak, jakby rozjaśniać, prostować, kręcić i tapirować włosy, które rosną na głowie. Po pewnym czasie stają się one matowe, tępe, a końcówki zaczynają się rozdwajać. O włosy naturalne w peruce musisz dbać tak samo, jak o włosy, które rosną na głowie. Oczywiście nie skazuje Cię to na jednakową damską lub męską fryzurę w danej peruce, ale może warto stworzyć dla siebie dwie lub trzy peruki z włosów naturalnych, które poddawane różnym zabiegom dalej będą wyglądały na piękną i zdrową czuprynę.

Peruka naturalna stworzona w naszym zakładzie w Krakowie, a Twój wygląd.

Jeśli chcesz często zmieniać swój image, jedynym rozwiązaniem jest, posiadanie kilku peruk naturalnych o różnych długościach. Jeśli marzą Ci się piękne, długie blond włosy, a za trzy miesiące jedziesz na wakacje i chcesz, aby Twoje włosy były ścięte na boba i miały odcień brązu, nie skracaj swojej blond peruki i nie farbuj jej, ponieważ powrót do blondu będzie wiązał się z zabiegami chemicznymi, a takie nie są wskazane dla naturalnych włosów peruki. Po prostu nasz zakład może stworzyć dla Ciebie drugą perukę, która idealnie wpasuje się w Twój wakacyjny nastrój. Tak samo może być z każdą kolejną peruką. 

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku męskich peruk. Dziś chcesz mieć fryzurę, jak surfer, a na lato marzy Ci się lekka fryzura Ronaldo? Decydując się na krótką fryzurę, nie wrócisz już do włosów do ramion.

Damskie peruki naturalne lub męskie idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących zmiany.

Peruka naturalna tworzona w naszym zakładzie, w Krakowie to produkt, który musi w pełni spełniać Twoje wymagania. Przecież to Ty masz dobrze czuć się w swojej nowej fryzurze i z dumą nosić nową czuprynę. Pamiętaj jednak, że nasze peruki stworzone z niezwykłą starannością nie są pancerne. Dlatego, jeśli lubisz eksperymentować z włosami, zastanów się nad stworzeniem kliku naturalnych peruk, aby nie rozczarować się, gdy częsta zmiana koloru zniszczy perukę z włosów naturalnych. Nasz zakład w Krakowie zawsze służy Ci radą i pomocą w przeprowadzeniu zabiegów na perukach naturalnych, a także sam je przeprowadzi. Nie eksperymentuj sam, tylko profesjonalny zakład usług perukarskich wie, jak dbać o perukę z włosów naturalnych.