Peruki naturalne Kraków

Peruki naturalne a peruki syntetyczne

Rodzaje peruk

Dlaczego warto kupić perukę z włosów naturalnych ?

Jaka jest różnica pomiędzy peruką naturalną a peruką z włosów sztucznych ?

Rodzaje peruk i dlaczego warto kupić perukę z włosów naturalnych.

Peruka to nakrycie głowy, które jest wykonane z włosów ludzkich lub z włókien syntetycznych. Włosy naturalne, z których w późniejszym czasie tworzona jest peruka trafiają zazwyczaj do sklepów z perukami, które oferują kupno włosów od osób chcących skrócić swoje włosy, a przy okazji dać im nowe życie. Porównując peruki naturalne do peruk ze sztucznych włosów, każdy zauważy, że peruki naturalne kosztują trochę więcej, podczas gdy peruki z włókien syntetycznych są niedrogie. Decydując się na zakup własnej peruki, należy jednak nie sugerować się tylko ceną. Często po porównaniu ceny i przeliczeniu żywotności peruki z włosów naturalnych a peruki syntetycznej okazuje się, że naturalne nakrycie głowy wytrzymuje nawet cztery razy dłużej. Poza tym peruki z włosów ludzkich są odporne na ciepło, podczas gdy włosy syntetyczne nie. Dlatego należy uważać przed zakupem, aby nie żałować wyboru po pewnym czasie.
Peruki są również wykorzystywane w terapii leczniczej, która ma przywrócić naturalny wygląd włosów. Peruki służą do maskowania utraty włosów. Na rynku dostępne są różne rodzaje peruk. Są one w różnych długościach, kolorach i stylach. Peruka może nadać głowie ładną objętość i podkreślić urodę.

Istnieje kilka rodzajów peruk.

Tradycyjna i prosta peruka jest szyta maszynowo z wątku. Włosy są przyszywane do materiału lub mikroskóry i wyposażone w paski, które umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów głowy. Tego typu peruki są zazwyczaj wstępnie stylizowane i szyte w standardowych rozmiarach.
Natomiast peruka wykonana ręcznie – to peruka, która szybko zyskuje popularność wśród użytkowników peruk. Naturalne peruki dają iluzję włosów wyrastających ze skóry głowy, dzięki tej funkcji jest najlepsza spośród innych peruk. Peruka składa się z pasm włosów, z których każde jest indywidualnie zszyte w koronkowy materiał, który nadaje włosom naturalny wygląd u nasady, stąd określenie „wiązane ręcznie”.

Peruki z włosów naturalnych Kraków – korzyści:

Peruki z włosów naturalnych wyglądają jak prawdziwe włosy.

Peruki z włosów naturalnych zapewniają dokładne odczucie włosów naturalnych.

Peruki naturalne czują się, obciążają i poruszają jak ludzkie włosy.

Naturalne peruki mają wyjątkową miękkość i połysk.

Naturalne peruki dają swobodę tworzenia dowolnej fryzury.

Peruki naturalne są trwałe i mogą przetrwać nawet kilka lat, jeśli odpowiednio zadbamy o włosy.

Co więcej ? Peruki z naturalnych włosów to wspaniały sposób na zmianę wyglądu. Dają możliwość eksperymentowania z różnymi kolorami i trendami, które nieustannie się zmieniają. Co ważne, dają te możliwości bez uszkadzania naturalnych włosów.

Peruki naturalne Kraków – gdzie nas znaleźć ?

Zakład Usług Perukarskich Dorota Boruta.
Nasz adres to ulica Długa 14, Kraków. Samo centrum daje możliwość dojazdu klienta z każdego zakątka Krakowa. Oferujemy peruki męskie, peruki damskie i warkocze z włosów naturalnych oraz skupujemy włosy w atrakcyjnych cenach.

Jako profesjonalny sklep z perukami naturalnymi w Krakowie nie stosujemy włosów syntetycznych i mikroskóry. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości peruki w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy Państwu najlepszej jakości perukę z włosów naturalnych w Krakowie