Portfolio

Damskie peruki naturalne

Peruka naturalna

Kolor: Blond

Peruka naturalna o średniej długości. Przeznaczona na każdą okazję.

Ta naturalna peruka z grzywką jest idealna na każdą okazję ! Jest to bujna peruka, która oferuje oszałamiający wygląd. Charakteryzuje się dużą ilością włosów i naturalnym ruchem.
Peruki tego typu zapewniają najbardziej naturalny wygląd pod każdym kątem. Naturalne peruki mogą dodać do istniejącej linii włosów i stworzyć wrażenie, że włosy wyrastają ze skóry głowy, utrudniając w ten sposób rozpoznanie, czy włosy na twojej głowie są Twoją naturalną fryzurą.

Peruka naturalna

Kolor: Rudy

Peruka naturalna o średniej długości. Włosy miękkie, w kolorze rudym.

Jest to peruka, której włosy sięgają poniżej kołnierza. Można je spinać, wiązać, a także rozpuścić. Jej wykonanie pozwala na wiele opcji stylizacji. Noś grzywkę z dala od twarzy lub przeciągnij ją w dół i na bok, aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt. Rozczesz boki do przodu, aby delikatnie oprawić twarz lub odgarnij je, aby uzyskać bardziej efektowny wygląd. Elastyczna, w pięknym rudym kolorze.

Peruka naturalna

Kolor: Czarna

Wyjątkowa peruka stworzona z naturalnych czarnych włosów. Peruka do codziennego użytku.

Peruka jest ucieleśnieniem Twojego piękna. Jest to długa peruka z długimi, naturalnymi włosami. Została wykonana  z wyjątkowo zadbanych, jedwabistych i gładkich ludzkich włosów.
W 100% ręcznie wykonana peruka zapewnia najwyższy komfort i swobodę ruchu. Piękny, szeroki przód tworzy naturalną linię włosów i umożliwia nieskazitelną stylizację.

Peruka naturalna

Kolor: Jasny brąz

Precyzyjnie wykonana peruka z długich włosów naturalnych, w kolorze jasnego brązu.

Peruka wykonana z ludzkich włosów. Długość do ramion. Daje najlepsze możliwości naturalnego wzrostu i stylizacji włosów. Można ją nosić z prostymi włosami, kręconymi lub falowanymi. Przód odchyla się na bok, aby uzyskać stylowy wygląd. Peruka dla wymagających.

Peruka naturalna

Kolor: Blond

Peruka blond, która została wykonana z pięknych, długich włosów naturalnych.

Długie, kuszące warstwy włosów, które spływają z górnej części peruki. Długa peruka, która pozwoli Ci wziąć udział w jednym z najgorętszych trendów fryzjerskich. Została wykonana w taki sposób, że uniemożliwia rozpoznanie, iż jest to peruka

Peruka naturalna

Kolor: Czarna

Peruka wykonana ręcznie z włosów naturalnych, przeznaczona do codziennego użytku.

Peruka z długimi włosami naturalnymi. Włosy ludzkie umożliwiają stylizację peruki za pomocą narzędzi termicznych, tak jak własne włosy. W 100% ręcznie wykonana peruka zapewnia naturalny ruch, jest niezwykle miękka i wygodna w noszeniu. Jej przód tworzy iluzję naturalnej linii włosów, jednocześnie umożliwiając stylizację włosów z twarzy. To naturalnie wyglądający i wyrafinowany styl.

Peruka naturalna

Kolor: Blond

Peruka krótka blond, która została wykonana na wymiar. Gęste i miękkie włosy naturalne.

Jest to średniej długości, prosta peruka z grzywką, która sprawdzi się przede wszystkim u osób, które preferują wygląd z krótkimi fryzurami. Jest miękka w dotyku. Gdziekolwiek ją założysz sprawi ona wrażenie, że włosy pochodzą z własnej skóry głowy.

Peruka naturalna

Kolor: Blond

Peruka z długich naturalnych włosów. Stworzona dla wymagających osób.

Kolejny elegancki i wyjątkowy styl ! Peruka naturalna bogata w fale. Wykonana z naturalnych włosów, umożliwia swobodne i bardziej naturalne poruszanie się każdego pasma włosów.

Męskie peruki naturalne

Peruka męska

Klasyczna męska peruka naturalna o krótkiej długości włosów. Wykonana ręcznie.

Peruka męska, która pozwala na swobodą stylizację i zwężanie według uznania. Została wykonana specjalnie dla panów o wyjątkowych wymaganiach.
Męska peruka, która sprawdzi się przy każdej okazji. 

Peruka męska

Peruka z ludzkich włosów, która niczym nie odbiega on prawdziwej fryzury.

Precyzyjnie przycięte włosy dla uzyskania najlepszego kształtu fryzury. Peruka umożliwia dowolność w stylizacji. Została stworzona razem z grzywką, która może być skierowana w obie strony. Zakrywa też przednią linię włosów, zapewniając najbardziej naturalny wygląd.

Peruka męska

Całkowicie ręcznie tkana konstrukcja pozwala na pełną swobodę w stylizacji.

Peruka męska – jej męski styl jest tak łatwy w noszeniu i tak wszechstronny ! 
Miękkie, naturalne włosy sprawią, że każdy mężczyzna będzie wyglądał zdrowo i naturalnie. 

Peruka męska

Peruka męska z grzywką. Włosy o średniej długości. Produkt wykonany ręcznie.

Nikt nie dowie się, że to peruka ! Jest w 100% naturalna. Przód peruki wysuwa się do przodu, dając złudzenie bardzo niewielkiego daszku. Umożliwia dowolną stylizację. Można ją przycinać, układać w dowolnym kierunku i według indywidualnego stylu.

Zapraszamy do kontaktu.